Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
11-01-2021 22:55:01

Tuzluca 7. Olağan Kongresi

Bugün, Tuzluca İlçemizin 7. Olağan Kongresini gerçekleştirdik. İlçe delegelerimizin kullandığı oylar sonucunda mevcut İlçe Başkanımız Mehmet Öner ile yola devam ediyoruz!

Sonuçların açıklanmasından hemen sonra, İl Koordinatörümüz Mahmut Gürcan ve İl Başkanımız Ali Kemal Ayaz, yaptıkları konuşmalarda şu ifadelere yer verdi;

İl Koordinatörümüz Mahmut Gürcan: Bugün demokrasi içerisinde bir seçim yarışı yaşandı, iyi bir netice, hayırlı bir netice elde ettiğimize inanıyoruz. Her iki kardeşimiz de Davut kovan ve Mehmet Öner teşkilatımızın kuruluşundan beri mensupları, her ikisinin de emekleri vardır, İnşallah bundan sonraki süreçte de her ikisi de AK Parti çatısı altında emeklerinin üstüne koyarak çalışmaya devam edecekler.

Bu yarışın kaybedeni olmamıştır, bugün AK Parti kazanmıştır, bugünkü sevincimizin aynısını İnşallah 2024'te belediye seçimlerinde, İlçe Seçim Kurulu'nda hep beraber yaşayacağız, Belediyeyi AK Parti'ye kazandırarak yaşayacağız, 2023'te Cumhurbaşkanımızı tekrardan devlet başkanı seçeceğiz, inşallah bu birlik ve beraberliğimizi de Allah bozmasın bugün burada hepinizin göstermiş olduğu olgunluktan dolayı çok teşekkür ediyorum güzel bir yarış yaşandı, inşallah sonuç, Iğdır'ımıza AK Partimize hayırlı olur.

İl Başkanımız Ali Kemal Ayaz: Koordinatörümüzün de anlattığı gibi burada biz bir demokrasi şöleni yaşadık, Allah her iki adayımızdan da razı olsun, çok güzel bir seçim oldu. Hayırlısı, bugün Mehmet başkanıma nasip oldu, yarın bir başka arkadaşımıza bu görev nasip olur, sizlere de çok teşekkür ediyorum bu kadar uzun süre burada kaldınız soğuktan üşüdünüz ama işte AK Partimizin sıcaklığı hepimizin gönlünü ısıttı, burada çok güzel bir ortam yaşadık Mahmut başkanım da ilk kez böyle bir seçim yaşadığını itiraf etti. Teşekkür ediyorum hepinize, Allah razı olsun tekrardan her iki başkanımıza da teşekkür ediyoruz.

Herkese hayırlı uğurlu olsun, Tuzluca'mıza hayırlı uğurlu olsun, Allah'a emanet olun.

Ayrıca İl Başkanımız yaptığı paylaşımlarda şu ifadelere yer verdi; "AK Parti inancın, birliğin, beraberliğin ve kardeşliğin Partisidir, AK Parti tüm Türkiye'nin Partisidir. Bugünkü kongremiz bunun en güzel örneklerinden biriydi, tam bir demokrasi şöleni havasında baştan sona şeffaf bir şekilde, birlik ve beraberlik içerisinde, en ufak bir tartışmaya mahal vermeden yapıldı.

Biz çok büyük bir aileyiz, bu sebeple tüm üyelerimize yürekten teşekkür ediyor, İlçe Başkanımız Mehmet Öner'e başarılar diliyorum.

#Tuzluca için #İnandığınYoldaYürü!"

#ığdırAKParti

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.