• ×

  İlçe Başkanı

  BAYCAN ÇALIŞKAN

  Karakoyunlu

  01.07.1973 IĞDIR İLİ KARAKOYUNLU İLÇESİ DOĞUMLUYUM. İLK VE ORTAOKULU KARAKOYUNLU'DA LİSEYİ IĞDIR LİSESİNDE TAMAMLADIM. TİCARETLE UĞRAŞMAKTAYIM. EVLİ 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  BEKİR CAN

  Tuzluca

  1972 TUZLUCA DOĞUMLUYUM. LİSE MEZUNUYUM. 15 YIL BODRUM'DA TURİZMDE İŞLETMECİLİK YAPTIM. TİCARETLE UĞRAŞIYORUM. 2005 DEN BERİ AK PARTİDE AKTİF GÖREV YAPMAKTAYIM. MERKEZ İLÇEDE İKİ DÖNEM BAŞKAN YARDIMCILIĞI YANİ TANITIM VE MEDYA BAŞKANLIĞI GÖREVİNDE BULUNDUM İSTİFA ETİM 2009 DA İL GENEL MECLİS ÜYESİ ADAY ADAY OLDUM GÖREV ALAMADIM.2009 DAN SONRA AK PARTİ İL BAŞKANLIĞINDA YÜRÜTME KURULU ÜYESİ TANITIM VE MEDYA BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ YAPTIM.2014 DE TEKRAR İL GENEL MECLİS ÜYESİ ADAY ADAY OLDUM 1 SIRA DA LİSTE ALDIM IĞDIR SOSYAL İLETİŞİM DERNEK BAŞKANIYIM.DERNEKLERİ TEMSİLEN IĞDIR SOSYAL YARDIMLAŞMA VAKFINDA MÜTEVELLİ HEYETİNDE ÜYEYİM. ŞU ANDA AK PARTİ TUZLUCA İLÇE BAŞKANIYIM. ORTA DERECEDE İNGİLİZCE BİLMEKTEYİM. EVLİYİM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HÜSEYİN ŞEYRAN

  Aralık

 • ×

  İlçe Başkanı

  KENAN AÇIKEL

  Merkez

  1951 IĞDIR DOĞUMLUYUM.. EVLİ 2 ÇOCUĞUM VAR. İLK, ORTA VE LİSEYİ IĞDIR'DA OKUDUM. İSTANBUL ECZACILIK YÜKSEK OKULUNUN 1974 DE BİTİRDİM. SERBEST ECZACILIK MESLEĞİMİN 40.CI YILINI YAPMAKTAYIM. IĞDIR'DA YAŞARKEN BİR ÇOK FAALİYETLERDE BULUNDUM. 15 YIL IĞDIR ECZACILAR İL TEMSİLCİLİĞİ YAPTIM. 1991-1999 YILLARI ARASINDA TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI YAPTIM. TSE NİN KURUCU BAŞKANLIĞINI YAPTIM. IĞDIR DOĞRUYOL PARTİSİ İL BAŞKANLIĞINI YAPTIM. SON OLARAK MHP İL GENEL MECLİS ÜYELİĞİ YAPTIM. HALEN IĞDIR'DA YAŞAMAKTAYIM. KIŞ SPORU OLAN KAYAK SPORU İLE İLGİLENMEKTEYİM.